Historie hokejového klubu IMPASTO

Stáhni si fakturu v PDF formátu Stáhni si fakturu v PDF formátu Výsledky rok po roku
 


  Zahrát si hokej po svým a se svejma opravdovejma kamarádama, tak trochu na principech Francouzký revoluce s heslem "všichni platěj, všichni hrajou" zakládají v roce 1995 hokejový klub IMPASTO dva nespokojenci, jenž tehdy dostávali ve svém mateřském klubu rekreačního hokeje ČKD Polovodiče na ledě čím dál míň prostoru.

 Těmi nespokojenci byli Michal Medvíď  a Josef Špína majitel fa. IMPASTO a jednou po fakt nahovno zápase padlo v hospodě rozhodnutí založit si svůj klub.

  Dát tehdy dohromady dost kamarádů co uměj hokej, mají naše nadšení pro věc se nakonec ukázalo kupodivu jako dost snadnej úkol . Sehnat přihlášku do soutěže taktéž  a tak se v roce 1995 objevuje poprvé v rozpisech utkání hokejový klub Impasto.

 Složitější se ovšem nakonec ukázalo sehnat v té době ledovou plochu. Až na zoufalý termíny jako např. sobota ráno nebo neděle o půlnoci bylo všude plno.
 To ovšem až do tý doby, než jsme na Štvanici vyslali přítelkyni Zdendy Kolenáče. Nevíme dodnes co proběhlo, ale druhej den led byl :-)  Mít ledy v úterý od 21:15 ? Co víc si přát, že a tak
  Impasto začíná svojí éru v roce 1995 na historické Štvanici.
  Na prvním zápise o utkání se objevili jména .......................................

Po ?? letech se ovšem musíme ze Štvanice stěhovat z důvodu plánovaný rekonstrukce z níž nakonec sešlo ale stadión se stejně na pár let zavřel. Druhej domov nakonec nacházíme až na Mělníku, taková to byla tehdy ledová krize